Diety wegetariańskie

Poznaj naszą ofertę klasycznych
diet w pudełkach

Diety specjalistyczne

Odkryj diety pudełkowe dostosowane do Twoich potrzeb zdrowotnych

Diety wegetariańska i wegańska

Chcesz poznać i spróbować diety wegetariańskiej? Poznaj moc roślin! W naszej ofercie znajdziesz także opcję wege z rybą.

Jeśli szukasz diety wegańskiej, i chcesz mieć pewność, że nie znajdziesz tam produktów odzwierzęcych, postaw na nas!

Poznaj nasze oferty na diety dostosowane do potrzeb każdego w całym kraju! Nasi dostawcy już następnego dnia od złożenia zamówienia dostarczą wybraną przez Ciebie dietę pod wskazany adres mieszkania lub biura.

Catering dietetyczny można dopasować do preferencji, rytmu dnia i celu, jaki chce się osiągnąć. Zestaw posiłków otrzymywany codziennie jest odpowiednio zbilansowany i uzupełnia zapotrzebowanie na kalorie.

Nasi dietetycy z przyjemnością pomogą wybrać najlepszą dietę skomponowaną dla Ciebie i dostosowaną do Twoich wymagań.

Catering z dostawą do biura?

Popularność cateringu dietetycznego nieustannie wzrasta. Rozwiązanie to pozwala nie tylko zrzucić zbędne kilogramy, ale też zmienić nawyki żywieniowe na zdrowsze. Po przejściu na catering zaczyna się regularnie spożywać posiłki. Dieta pudełkowa zapewnia wygodę – każdego dnia otrzymuje się zestaw dań pod wskazany adres.

Oznacza to oszczędność czasu. W końcu uciążliwe obowiązki w postaci robienia zakupów, wymyślania potraw i gotowania wykonują eksperci. W firmach cateringowych pracują dietetycy, którzy układają odpowiednie menu dopasowane do preferencji i stanu zdrowia klientów. Spośród wielu jadłospisów każda osoba jest w stanie wybrać coś odpowiedniego dla siebie, bez względu na to, czy może spożywać wszystkie produkty spożywcze, czy też zmaga się z nietolerancją pokarmową.

owsianka
Najpopularniejsze śniadanie na świecie

Owsianka to doskonały wybór na zdrowe śniadanie, które da nam solidny zastrzyk energii, by zmierzyć się z codziennymi obowiązkami i zajęciami. Dzięki zawartości błonnika zapewni uczucie sytości na długi czas i przyspieszy metabolizm!

jedzenie kiszonek
Kiszonki – zimowy superfoods

Fermentacja jest odpowiedzialna za wiele z naszych ulubionych produktów spożywczych. Prawdopodobnie wiesz, że dzięki fermentacji powstają takie pyszne produkty, jak piwo i ser, ale czy wiesz, że sos sojowy, pepperoni, kapusta kiszona, jogurt, chleb!

bmi
Kalkulator BMI

Wskaźnik masy ciała BMI (Body Mass Index) jest dobrze znany, każdemu kto świadomie podchodzi do swojej masy ciała. Dowiedz się czym dokładnie jest ten parametr i w jakim celu jest wykorzystywany przez dietetyków, trenerów i lekarzy.